ebook Zacznij myśleć jak mnich. Odszukaj w sobie spokój, siłę i poczucie spełnienia
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 3251)

Zacznij myśleć jak mnich. Odszukaj w sobie spokój, siłę i poczucie spełnienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.87 zł
27.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-28% 24.90 zł
27.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)

Skorzystaj ze starożytnej mądrości we współczesnych realiach.

Kiedy zaczniesz myśleć jak mnich, zrozumiesz:

  • jak przezwyciężać negatywne nastawienie
  • jak przestać wszystko nadmiernie analizować
  • dlaczego porównywanie się do innych zabija miłość
  • jak obrócić swoje lęki na własną korzyść
  • dlaczego nie można znaleźć szczęścia, kiedy się go szuka
  • że nie możesz się utożsamiać ze swoimi myślami
  • jak odnaleźć spełnienie
  • dlaczego życzliwość to klucz do sukcesu.

Jay Shetty, śledzony przez miliony internautów mówca i twórca On Purpose – jednego z najpopularniejszych podcastów – dzieli się ponadczasową mądrością, którą zdobył, gdy wiódł żywot mnicha. Korzystając z niej, przedstawia szereg łatwych do wdrożenia działań – pomogą ci one uwolnić się od niepokoju i nadać życiu głębszy sens.

Jay Shetty dorastał w rodzinie, w której można było zostać lekarzem, prawnikiem lub nieudacznikiem. Kiedy zamiast pojawić się na uroczystości wręczenia dyplomów w swoim college’u, udał się do Indii, aby zostać mnichem, jego rodzina była przekonana, że wybrał tę ostatnią drogę. Po trzech latach jeden z nauczycieli powiedział mu, że może mieć większy wpływ na świat, jeśli zejdzie z mniszej ścieżki i zacznie się dzielić z innymi swoim doświadczeniem oraz nabytą mądrością. Poważnie zadłużony i praktycznie bez żadnych zawodowych kwalifikacji, Shetty przeprowadził się z powrotem do Londynu.

Odświeżył kontakty ze znajomymi ze swojej uczelni. Okazało się, że wielu z nich pracuje w międzynarodowych korporacjach, zmagając się z ogromnym stresem, presją i poczuciem życiowej pustki. Shetty zaczął udzielać im wsparcia, ucząc, jak pielęgnować uważność, dbać o dobre samopoczucie i nadawać życiu cel. Od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych mówców motywacyjnych na świecie.

W tej inspirującej i pobudzającej do działania książce Shetty wraca do czasów, kiedy był mnichem, i ukazuje, jak usuwać przeszkody blokujące nasz potencjał. Łącząc znane od wieków mądrości i doświadczenie z pobytu w aśramie, uczy nas, jak przezwyciężyć negatywne myśli, pozbyć się złych nawyków oraz odnaleźć spokój i nadać celowość naszym działaniom. Za sprawą jego słów abstrakcyjna wykładnia przybiera postać praktycznych porad i ćwiczeń, dzięki którym obniżymy poziom stresu, poprawimy relacje z innymi i podzielimy się ze światem darami, które w sobie odnajdziemy.

Ta książka dowodzi, że każdy – z pożytkiem dla siebie i swoich bliskich – może zacząć myśleć jak mnich.

Zacznij myśleć jak mnich. Odszukaj w sobie spokój, siłę i poczucie spełnienia od Jay Shetty możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W tej książce Jay Shetty, supergwiazda mediów społecznościowych i prowadzący podcast „On Purpose”, przekształca ponadczasową mądrość, której nauczył się jako mnich, na praktyczne kroki, które każdy może podjąć każdego dnia, aby żyć mniej niespokojnym, bardziej sensownym życiem.

W ciągu ostatnich trzech lat Jay Shetty stał się jednym z najpopularniejszych influencerów na świecie. Jeden z jego klipów był najczęściej oglądanym wideo na Facebooku w zeszłym roku, z ponad 360 milionami wyświetleń. Jego media społecznościowe liczą ponad 32 miliony, wyprodukował ponad 400 filmów wideo, które zgromadziły ponad 5 miliardów wyświetleń, a jego podcast „On Purpose” konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce na świecie jako podcast o zdrowiu.

W tej inspirującej książce Shetty nawiązuje do czasu, gdy był mnichem. Opierając się na starożytnej mądrości i własnych bogatych doświadczeniach pokazuje, jak przezwyciężyć negatywne myśli i nawyki oraz uzyskać spokój, który tkwi w każdym z nas.

Lekcje, których uczą się mnisi, są głębokie, ale często abstrakcyjne. Shetty przekształca je w porady i ćwiczenia, które wszyscy możemy zastosować, aby zmniejszyć stres, poprawić koncentrację, poprawić relacje, zidentyfikować nasze ukryte zdolności, zwiększyć samodyscyplinę i przekazać światu dary, które znajdujemy w sobie. Shetty udowadnia, że każdy może - i powinien - myśleć jak mnich. Interesująca książka szczególnie w tym ostatnio trudnym dla nas wszystkich okresie. Polecam jeśli ktoś potrzebuje zmiany!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć