ebook Ziemia obiecana - PRZEDSPRZEDAŻ
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ziemia obiecana - PRZEDSPRZEDAŻ
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 39.99
wciąż za drogo?
39.99 zł Lub 35.99 zł
Inne proponowane

Premiera e-booka w marcu 2021

Wspomnienia Bracka Obamy z czasów jego prezydentury. Szczere, otwarte, autorefleksyjne. Przedstawiają przemianę młodego, poszukującego własnej tożsamości człowieka w przywódcę wolnego świata. Ukazują zarówno polityczne dojrzewanie 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, jak i przełomowe momenty jego pierwszej kadencji, przypadającej na czasy dramatycznych zmian i poważnych zawirowań na całym świecie.

Brack Obama zaprasza nas do Gabinetu Owalnego i Sali Sytuacyjnej Białego Domu. Zabiera w podróż do Moskwy, Kairu, Pekinu i wielu innych miejsc. Poznajemy tok myślenia 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, gdy organizuje swój gabinet, zmaga się z globalnym kryzysem finansowym i mierzy z Władimirem Putinem, spiera z generałami o amerykańską strategię w Afganistanie, podpisuje reformę Wall Street, reaguje na niszczycielską eksplozję platformy wiertniczej Deepwater Horizon i zezwala na przeprowadzenie operacji Trójząb Neptuna, w której ginie Osama bin Laden.
„Ziemia obiecana” to niezwykle osobista i autorefleksyjna opowieść o człowieku, który założył się z historią – zaangażowanym animatorze społecznym poddanym próbie światowej polityki. Obama otwarcie pisze o siłach, które w kraju i za granicą stały mu na drodze, a także o tym, jak życie w Białym Domu wpłynęło na jego żonę i córki. Nie obawia się mówić o wahaniach i rozczarowaniach, jednak nigdy nie wątpi w słuszność swojego przekonania, że w ramach wielkiego, amerykańskiego eksperymentu zawsze możliwy jest postęp. Były prezydent Stanów Zjednoczonych przypomina, że demokracja nie jest darem z niebios – trzeba ją dzień po dniu wspólnie budować na fundamencie empatii i porozumienia.

Ziemia obiecana - PRZEDSPRZEDAŻ od Barack Obama możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć