ebook Kredyty, pożyczki i gwarancje bankowe
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 1240

Kredyty, pożyczki i gwarancje bankowe
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 133.44
wciąż za drogo?
149.73 złpremium: 96.60 zł Lub 96.60 zł
161.00 zł
161.00 zł
133.44 zł
142.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W publikacji przedstawiono cały cykl kredytowania, począwszy od złożenia wniosku o udzielenie kredytu poprzez zawarcie umowy kredytu aż do jego spłaty bądź niespłacenia w terminie.

Autorzy omawiają m.in.:

zagadnienia prawne i ekonomiczne związane z udzielaniem kredytu; zasady udzielania przez banki kredytów przedsiębiorcom i konsumentom, a także innym podmiotom, np. rolnikom, fundacjom, kościołom; wymogi formalnoprawne, jakie muszą być spełnione przez przyszłego kredytobiorcę; wymogi, jakie musi spełniać wniosek kredytowy oraz dołączone do niego typowe dokumenty wymagane przez bank; podstawowe zasady badania zdolności kredytowej przez bank w przypadku, gdy kredytobiorca jest konsumentem oraz przedsiębiorcą; obligatoryjną treść umowy kredytu oraz klauzule, jakie mogą być w niej zawarte; niedozwolone klauzule umowne zabronione przez przepisy prawa, ze szczególnym uwzględnieniem klauzul niedozwolonych w umowach kredytów zawieranych z konsumentami; podstawowe zasady postępowania banku w przypadku niespłacania przez klienta w terminie zobowiązań, skutków wszczęcia w stosunku do kredytobiorcy postępowania restrukturyzacyjnego, względnie ogłoszenia upadłości.

Adresaci: Książka jest przeznaczona dla kredytobiorców, pracowników banków, przedsiębiorców zaciągających kredyty, a także prawników praktyków i osób zajmujących się udzielaniem kredytów, pożyczek i gwarancji bankowych.

Kredyty, pożyczki i gwarancje bankowe od Izabela Heropolitańska, Agnieszka Nierodka, Tomasz Zdziarski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć