ebook ABC wolności finansowej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

ABC wolności finansowej - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 21.69
wciąż za drogo?
21.69 zł Lub 19.52 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
21.69 zł
21.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)

Temat pieniędzy nigdy nie przestaje być aktualny, czego nikomu udowadniać nie trzeba, bo każdy z nas o jego aktualności przekonuje się na co dzień.

Pieniądz ma w sobie niezwykłą moc weryfikacji człowieka! Kształtuje i wystawia człowieka na próbę – i to zarówno wtedy, gdy jest go za mało, jak i wówczas, gdy jest go w nadmiarze.

Pieniądze same w sobie nie są ani dobre, ani złe. Ich posiadanie w dużej ilości lub ich brak nie czyni nas ani lepszymi, ani gorszymi. Co robimy z pieniędzmi? Co pieniądze robią z nami? To pytania, które warto sobie zadać i uczciwie poszukać na nie odpowiedzi.

Książka ABC wolności finansowej Barry’ego L. Camerona jest ­swoistym świadectwem Autora o jego uczeniu się posługiwania się pieniędzmi w codziennym życiu i posługiwania się pieniędzmi w kościele, także weryfikowania jego stosunku do pieniędzy. Może stać się inspiracją do zastanowienia nad sferą finansową w życiu każdego z nas.

Barry L. Cameron od 1992 roku jest Pastorem Przełożonym kościoła Crossroads, który gromadzi dziś na niedzielnych nabożeństwach ponad 7000 osób. W dobie współczesnego konsumpcjonizmu Barry Cameron nawołuje kościoły i chrześcijan do zastanowienia nad sferą finansową. Jest autorem kilku książek, w tym bestsellera ABC wolności finansowej. Napisał też Contagious Generosity i The Financial Freedom Workbook.

ABC wolności finansowej - audiobook od Barry L. Cameron możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć