ebook Wymazani - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 92)

Wymazani - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.20
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-21% 31.52 zł 20% rabatu
33.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Thriller autora znakomicie przyjętych debiutanckich „Ciemnych sił”. Czy obcy sobie, zaginieni ludzie mogą być kluczem do rozwiązania wstrząsającej zagadki sprzed lat? Przed nami powieść pełna dramatycznych wydarzeń z najczarniejszych koszmarów, która nie pozwoli odetchnąć nawet na chwilę!

Sylwia, córka komisarza Arkadiusza Lubosza, bierze udział w konkursie organizowanym przez znane wydawnictwo. Podczas nocnej wyprawy do lasu wydarza się coś niewytłumaczalnego. Dziewczyna znika bez śladu, a towarzyszący jej chłopak ucieka przerażony.
Trzy lata później, z miejsca wypadku samochodowego ucieka kierowca. Wewnątrz pojazdu znajdują się trzy osoby uznane przed laty za zaginione. Skąd wzięły się w tym miejscu? Dokąd i w jakim celu jechali całkiem sobie obcy pasażerowie?
W sprawie zaginięcia Sylwii pojawiają się nowe okoliczności. Komisarz Lubosz musi zmierzyć się nie tylko z prywatną traumą po stracie ukochanej córki, ale też z najtrudniejszym śledztwem w swojej karierze. Dociekając prawdy, Lubosz zagłębia się w dramatyczne wydarzenia z najczarniejszych koszmarów, a kolejne pytania pozostają bez odpowiedzi.

Wymazani - audiobook od Jacek Piekiełko możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć