ebook Chłopiec z lasu - audiobook
3.96 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38798)

Chłopiec z lasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.12
Audiobook - najniższa cena: 19.45
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-36% 24.51 zł
24.90 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
34.00 zł
19.45 zł
28.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść amerykańskiego pisarza uznanego za mistrza zwrotów akcji. „Harlan Coben serwuje zagadkowy thriller, od którego nie sposób się oderwać. I wprowadza do tego gatunku literatury zupełnie nową postać – współczesnego Tarzana z New Yersey” – „Forbes”

Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.

New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i… kompletnie dzikie. Chłopiec rozumie po angielsku, lecz nic nie mówi. Nikt nie zgłaszał zaginięcia. Nikt nie wie, kim chłopiec jest i jak długo przebywał w lesie. Nikt nie wie, jak udało mu się przetrwać.
Trzydzieści lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą – także dla niego samego. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Nikt się nim nie przejmuje – nawet jej własny ojciec – ale pewna ważna osoba z przeszłości Wilde prosi go o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Jedyną wskazówką jest to, że była ostatnio nękana.
Ponieważ sam nigdy nigdzie nie należał, Wilde nie może zignorować sprawy outsiderki, która nikogo nie obchodzi. Ale żeby wyjaśnić tajemnicę jej zniknięcia, będzie musiał wrócić do swojej przeszłości i do miejsca, w którym władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogą zagrozić milionom ludzi…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Chłopiec z lasu - audiobook od Harlan Coben możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć