ebook Zero zahamowań - audiobook
4.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Zero zahamowań - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
-35% 19.49 zł Lub 17.54 zł
23.99 zł Lub 21.59 zł
29.99 zł
26.99 zł
27.02 zł
Inne proponowane

Wyobraźmy sobie, że z podręczników szkolnych znikają wiersze Adama Mickiewicza, a pojawiają się teksty utworów śpiewanych przez Zenka Martyniuka czy zespół Ich Troje. Co poeta chciał w nich powiedzieć? I co się dzieje, gdy te teksty wpadną w niepowołane ucho filologa, który w dodatku lubuje się w tropieniu pypciów językowych?
Dowiedzą się Państwo, czytając ten zbiór felietonów:

  • co nam mówią piosenki disco polo
  • jak się śpiewa o seksie
  • o czym mówią piosenki serialow
  • co można znaleźć w rapie i gatunkach pokrewnych
  • czym pobrzmiewają piosenki patriotyczne
  • o czym charczą heavymetalowcy
  • co słychać w piosence popularnej.


„Disco polo jest. Czy tego chcesz, czy nie, dopadnie cię. Książka ta pomoże oswoić niejednego demona” – Natalia Przybysz

„Pan Michał Rusinek dysponuje kilkoma cechami, które mogą spowodować, że zostanie uznany za persona non grata w środowisku nowych elit. Jest kulturalny, wykształcony, dobrze wychowany, umie czytać i pisać, a nawet poprawnie mówić po polsku. W tej sytuacji może się wkrótce znaleźć poza nawiasem nowoczesnego społeczeństwa, a będąc poza nawiasem, może sczeznąć. Sczeźnięty Michał Rusinek jest widokiem przykrym. Apeluję więc do Szanownych Państwa, aby kupili i przeczytali, a jeśli komuś bardziej odpowiada inna kolejność, to przeczytali, a następnie kupili tę książkę.
Ostrzegam jednak, że dzięki niej to, co wydaje się oczywiste, może się stać nieoczywiste, a to już pierwszy krok, aby stanąć w kręgu osób podejrzanych” – Wojciech Mann

Zero zahamowań - audiobook od Michał Rusinek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć