ebook Demony zemsty: Beria - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 160)

Demony zemsty: Beria - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.65
Audiobook - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
-15% 33.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
27.93 zł
33.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

- Nie zginę –zapewniłem. –Znasz ten psalm? „Chociaż idę doliną cienia i śmierci, niczego się nie boję...” Amerykańscy żołnierze, zmienili zakończenie: ... „bo to właśnie ja jestem najgorszym skurwysynem w tej dolinie”.

Pułkownikowi Razumowskiemu nie będzie dane spokojnie powrócić do zdrowia po zamachu Abakumova i spotkaniu z Qingbao. Nagła choroba Stalina rozpoczyna bezlitosną rozgrywkę, w której Razumowski odegra kompletnie niechcianą, choć znaczącą rolę. Pułkownik musi poradzić sobie z czekistami, Berią, zwolennikami monarchii z "Białego Kremla", błatnymi, triadami, przeszłością własnej rodziny i nieśmiertelnymi z seksty Doskonałych. Prawdopodobnie najrozsądniej zrobiłby przykładając do skroni lufę tokariewa i pociągając za spust. Ale nie ma na to czasu...

Demony zemsty: Beria - audiobook od Adam Przechrzta możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć