ebook Sentymentalna bzdura - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 577) Ilość stron (szacowana): 576

Sentymentalna bzdura - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
15.90 zł Lub 14.31 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Gorący romans z wątkiem sensacyjnym w tle. Veronica, dziewczyna z niewielkiego angielskiego miasteczka, od pięciu lat mieszka w Londynie. Trenuje krav magę, pracuje w różnych firmach, zmienia korporacje jak rękawiczki – tak jak niektórzy ludzie zmieniają partnerów. Tyle że Veronica nie ma nikogo, kim byłaby zainteresowana. Za plecami nazywana „królową śniegu”, ma uzasadnione powody, by odczuwać niechęć do mężczyzn, szczególnie tych, którym się podoba…

Dziewczyna została zaproszona na ślub starszej siostry i ma poważny kłopot. Wizyta w rodzinnych stronach to powrót do historii, o której od pięciu lat próbuje zapomnieć. Za smutną przeszłością Veroniki stoi konkretna osoba, niejaki Carter, drapieżca seksualny z rodu o szerokich koneksjach. Niestety, także brat pana młodego. Rodzice Veroniki marzą, by wyswatać ją z Carterem. Aby tego uniknąć, dziewczyna postanawia pojawić się na weselu w towarzystwie jakiegokolwiek mężczyzny, którego będzie mogła przedstawić jako swojego narzeczonego.
Na szczęście londyński przyjaciel Tony podsuwa jej swojego brata Henry'ego, przystojnego i sympatycznego geja, który wspaniałomyślnie zgadza się odegrać rolę przyszłego męża. Veronica jest uratowana!
Tylko że Henry wcale nie jest gejem, a jego postępowaniem kierują konkretne pobudki...

Sentymentalna bzdura - audiobook od Ludka Skrzydlewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć