ebook 3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 15.96
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.96 zł Lub 14.36 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.01 zł

Te rekolekcje są podróżą do środka Trójcy i spotkaniem z Bogiem, jakiego być może jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Od dziecka chcemy przynależeć do różnych grup – rodzina, koledzy, przyjaciele w pracy, a najgorsze uczucie to uczucie odrzucenia, bycia poza grupą, w której ludzie się dobrze czują, mogą być sobą. Uczucie przynależności sprawia, że odkrywamy, kim jesteśmy. W Trójcy – pomiędzy Ojcem, Jezusem i Duchem – pasujesz do otoczenia i czujesz, że jesteś u siebie. Przez kolejne części rekolekcji spotkamy się z poszczególnymi Osobami Trójcy i zadamy Im ważne, czasem trudne pytania – o Boga, o Miłosierdzie i o nas. Czy zastanawialiście się na przykład, dlaczego Bóg Ojciec kazał Abrahamowi zabić swojego syna?
To rekolekcje o miłosierdziu, bo jeśli nasz Bóg jest miłością do mnie, to na wszystkie wersety z Biblii i na wszystkie wydarzenia z mojego życia należy popatrzeć od nowa, nowymi oczami. Będą to rekolekcje o nas, bo od urodzenia każdy z nas przebywa pośrodku Trójcy Świętej, wystarczy otworzyć oczy.

O Autorze:
PAWEŁ SAWIAK SJ – od 2006 roku jezuita. Przez cztery lata był duszpasterzem charyzmatycznej wspólnoty „Mocni w Duchu” oraz młodzieżowej wspólnoty „Młodość-Lubię To!”. Lubi pomagać innym – bezdomnym, prostytutkom, chorym, starszym, młodzieży. Muzykuje, śpiewa, czyta i sporo siedzi w internecie. Twórca rekolekcji internetowych „Duch w wielkim mieście”, „Zapalnik”, „Od serca” i wielu innych. Obecnie mieszka i pracuje w Bydgoszczy.

SPIS TREŚCI:
1. Wprowadzenie – 15'00"
2. Abba – Bóg, który jest tatą – 35'00"
Żeby dotrzeć do prawdy o Abba, musimy po pierwsze zmierzyć się ze wszystkimi kłamstwami, jakie dyktuje nam o Bogu szatan, a po drugie musimy skonfrontować z prawdą nasz osobisty obraz Boga Ojca, który często mamy zniekształcony.
3. Jezus – Bóg, który stał się bratem – 32'00"
Kim dla ciebie jest Jezus? Dla wielu z nas pozostaje On figurką w kościele, mieszkańcem tabernakulum. Jego życie będzie tylko wzruszającym wspomnieniem, do którego się wraca w niedzielę i święta, jeśli nie będę z Nim mieć kontaktu podobnego do relacji rodzeństwa.
4. Ruah – Bóg, który mnie wypełnia – 34'00"
Nie ma fizycznego ciała, ale jest żywą osobą – z uczuciami i bijącym sercem. Jest kimś, kto ma bardzo silny charakter. To osoba, która przenika wszystko, jak mówi św. Paweł, nawet głębokości Boga samego. Ma też bardzo ciekawą cechę – jej mieszkaniem jest ludzkie serce.

3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas - audiobook od Paweł Sawiak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć