ebook Ta chwila - audiobook
3.52 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2474)

Ta chwila - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
30.31 zł Lub 27.28 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
22.74 zł
30.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Oszałamiający thriller jednego z najpopularniejszych pisarzy francuskich. „Musso dokładnie taki, jakiego uwielbiam! Jest tajemnica, kryjąca się za surowym zakazem, budząca grozę zagadka z przeszłości, przeznaczenie, które nieubłaganie kieruje losem bohaterów i ich uczuciami, a do tego podróże w czasie. Mieszanka idealna” – Magdalena Witkiewicz, pisarka

Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello. Raz po raz los styka ich ze sobą, aż wreszcie zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy.
Za zamkniętymi drzwiami odziedziczonej przez niego latarni morskiej skrywa się straszliwy sekret. Łamiąc złożoną obietnicę, Arthur zdecydował się je otworzyć. To, co za nimi znalazł, nie pozwala mu wieść normalnego życia.
Dla Lisy zrobi jednak wszystko. Aby przechytrzyć swoje przeznaczenie, razem z ukochaną podejmie szaleńczy wyścig z bezlitosnym przeciwnikiem, którym jest... czas.

Ta chwila - audiobook od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć