ebook A propos niczego. Autobiografia
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 5066)

A propos niczego. Autobiografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.12
Audiobook - najniższa cena: 30.50
wciąż za drogo?
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
30.50 zł
-8% 31.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Szczery, soczysty i błyskotliwy autoportret jednego z największych artystów naszych czasów. „Żywa opowieść o dorastaniu na Brooklynie, w rodzinie z klasy średniej; plotkarska relacja o wdrapywaniu się po szczeblach drabiny komedii, od pisania gagów dla tabloidów po zdobycie Oscarów. (…) Większa część tych wspomnień jest przyjemną i zajmującą lekturą. (…) Trzeba być prawdziwym ponurakiem, żeby nie roześmiać się pod gradem żartów” – Peter Biskind, „Los Angeles Times”

Z wyjątkową gawędziarską pasją Allen prowadzi nas od dzieciństwa i młodości na Brooklynie, przez pracę scenarzysty w programie Sida Ceasara i komika stand-upowego, aż po pierwsze próby aktorsko-reżyserskie i rozkwit – trwającej sześćdziesiąt lat – kariery w przemyśle filmowym.
Na kartach tej niecodziennej autobiografii wielkie nazwiska mieszają się z błahostkami, naiwne zachwyty z bagażem życiowych doświadczeń, a kino ma godnego rywala w postaci muzyki jazzowej.
Ta intymna i często humorystyczna historia znajduje się na listach bestsellerów takich czasopism, jak „New York Times”, „USA Today”, „Los Angeles Times” i „Publishers Weekly”.

„Prawdziwie wyluzowany głos na papierze” – „New York Times”

„Absolutnie zachwycająca, zabawna, ujmująca i skrząca się gwiezdnym pyłem” – „National Review”

„Od młodości mistrz w humorystycznym umniejszaniu samego siebie, urodzony z nowojorskimi cojones, Allen mówi to, o czym inni tylko myślą, i do diabła z kontrowersjami” – „New York Journal of Books”

„Rzutka, żywa, nadzwyczaj zabawna relacja” – „Commentary Magazine”

„Jeśli kochacie Woody’ego Allena, pokochacie tę książkę” – Sam Wasson, „Air Mail”

A propos niczego. Autobiografia od Woody Allen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć