ebook Mężczyźni w potrzasku
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 26) Ilość stron (szacowana): 266

Mężczyźni w potrzasku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 21.36
wciąż za drogo?
25.10 złpremium: 16.19 zł Lub 16.19 zł
21.36 zł Lub 19.22 zł
26.99 zł
26.99 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
21.35 zł
21.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Bednarski awansuje na nadkomisarza, ale jego radość trwa krótko. W uznaniu zasług zostaje szefem krakowskiego Archiwum X. Wspierany przez niezbyt według niego rozgarniętych policjantów musi teraz zająć się wyjaśnianiem nierozwiązanych, zadawnionych spraw. Jedną z nich, z pozoru błahą, jest samobójstwo młodego chłopaka, którego rodzice nie wierzą, by zginął z własnej ręki. Dokonane przez Bednarskiego i jego ludzi ustalenia nikogo jednak nie uszczęśliwią. Prawda i fałsz jak zwykle przenikają się w różnych aspektach codzienności.

Mężczyźni w potrzasku od Kazimierz Kyrcz Jr możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jest to moje trzecie spotkanie i... trochę się zawiodłam. No dobrze, trochę bardzo... Spodziewałam się takiej mocnej historii, że coś mnie tutaj mocno zaskoczy, obrzydzi, cokolwiek... Niestety nic takiego nie miało miejsca, nic nie wzbudziło we mnie jakichkolwiek emocji. Po przeczytaniu tej książki mam mieszane uczucia i jedną myśl: czy wszyscy policjanci piją alkohol? W każdej możliwej chwili...? Wiem, na co stać autora i naprawdę myślałam, że wydarzy się tutaj coś, co wzbudzi we mnie jeszcze większe zainteresowanie. Że z nieukrywaną ciekawością będę czekać na kolejny tom. Oglądałam również trailer zapowiadający powieść i było naprawdę nieźle. Plusem jest to, że czyta się szybko i lekko i nie wiedząc kiedy książka przelatuje nam przez palce.

Bohaterów spotykamy tych, co w poprzednich częściach, więc jeśli tak jak ja tęskniliście za specyficznym Bednarskim i Fortuną, to teraz będziecie mogli o nich nieco więcej poczytać. Drażniło mnie to, że alkohol był swego rodzaju łącznikiem między tymi bohaterami. I wkurzała mnie ślepota pewnych osób, mieli klapki na oczy, nie wiedząc, kto może popełniać takie zbrodnie. A przecież są funkcjonariuszami policji, więc ta ciemnota mnie denerwowała...

Reasumując uważam, że jest to lekka książka, ale nie najlepsza z tej serii, według mnie najsłabsza. Czytało się szybko, lecz nie zrobiła na mnie wrażenia, niestety. Czekam jednak na kolejny tom, mam nadzieję, że w nim będzie się działo. Że będę z ogromną ciekawością wyczekiwać tego, co się będzie miało wydarzyć, że będzie sporo trupów i w końcu jakieś rozwiązanie. Takie wiecie, z przytupem, kończące serię.
Nie polecam, sami musicie stwierdzić, czy sięgnąć czy też nie. Poczytajcie opinie innych, z tego, co widziałam, jak na razie jestem sama w tym przekonaniu, że jest to najsłabsza część.

Ocena: 3/6
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć