ebook Gorzko, gorzko
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 245)

Gorzko, gorzko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.19
wciąż za drogo?
22.19 zł
Inne proponowane

"Gorzko, gorzko" to opowieść o pragnieniu miłości i wolności, które dojrzewa w życiu i marzeniach czterech pokoleń kobiet. Dlaczego Berta popełniła zbrodnię? Kiedy Barbara nauczyła się tak dobrze rzucać nożem? Dlaczego Violetta otworzyła wek Pandory i co w nim było? Czy Kalinie uda się poznać prawdę? Historię Berty, Barbary i Violetty opowiada Kalina, która w Wałbrzychu, Unisławiu Śląskim i Sokołowsku odnajduje brakujące fragmenty rodzinnej historii i zszywa je w całość. Mozolnie rekonstruując pamięć swej naznaczonej traumą rodziny, mierzy się zarazem z własną miłosną utratą.

Realizm i magiczność "Gorzko, gorzko" nadają tej wciągającej sadze niepowtarzalny styl i niepokojący urok, dzięki czemu na długo zostaje ona w czytelniku. "Gorzko, gorzko" to nowatorsko i odważnie opowiedziana historia miłosna i nienawistna, okrutna i czuła, która budzi litość i trwogę, niosąc ostatecznie nadzieję na katharsis.

Gorzko, gorzko od Joanna Bator możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka imponuje nie tylko gabarytem. Autorce udało się stworzyć uniwersalny świat, w którym odnajdzie się każdy i każdy znajdzie w nim coś dla siebie, zdanie, które zapadnie mu w pamięć albo scenę, która przypomina mu własne wspomnienia. Kwintesencja piękna literatury. Brawo

  • Awatar

    Już od dłuższego czasu miałam ochotę na taką długą powieść pełną akcji, która mnie nie zanudzi :P Joanna Bator nie daje wytchnienia. Podjęła się zadania opowiedzenia losów czterech kobiet, które niby związane ze sobą więziami rodzinnymi, ale każda z nich jest zupełnie inna i ma swoją, unikalną historię wartą wysłuchania. Mężczyźni są tu raczej tłem dla trudnej i pokręconej codzienności naprawdę ciekawych kobiecych charakterów. Spędziłam z książką wiele przyjemnych godzin. Bardzo mi się podobała stąd polecenie :)

Warto zerknąć