ebook Sztuka odpuszczania. Jak zamieniłem panikę na starcie w sukces na mecie - audiobook
4.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 88) Ilość stron (szacowana): 216

Sztuka odpuszczania. Jak zamieniłem panikę na starcie w sukces na mecie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.10
Audiobook - najniższa cena: 32.98
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
32.98 zł Lub 29.68 zł
39.90 zł
32.98 zł
32.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Inspirujące wspomnienia Pata Flynna, twórcy bloga Smart Passive Income i niekwestionowanego mistrza biznesów internetowych.

Kiedy z powodu kryzysu Pat zostaje zwolniony z pracy, musi ponownie przemyśleć swoją karierę zawodową. Paradoksalnie brak zajęcia sprawia, że dostrzega dla siebie zupełnie nową szansę. Droga do zawodowego sukcesu i finansowej stabilizacji nie jest łatwa. Co w niej pomaga? Odkrycie własnej pasji i jasno określony cel.

Pat Flynn szczerze dzieli się emocjami i wątpliwościami, jakie towarzyszyły mu podczas przemiany w jednego z najbardziej uwielbianych przedstawicieli świata biznesu internetowego, marketingu oraz przedsiębiorczości jako stylu życia.

Jeżeli podzielasz zamiłowanie Pata do podążania własną ścieżką, to zdecydowanie spodoba ci się ta książka. W końcu każdy z nas mierzy się w życiu z przezwyciężaniem trudności i odkrywaniem nowych możliwości.

Sztuka odpuszczania. Jak zamieniłem panikę na starcie w sukces na mecie - audiobook od Pat Flynn możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć