ebook I przemówiły ludzkim głosem
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 27)

I przemówiły ludzkim głosem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 14.40
wciąż za drogo?
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
-50% 14.40 zł
25.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zbliża się Boże Narodzenie, czas radości, miłości i rodziny. Niestety, nie dla wszystkich. W rodzinie po przejściach pojawia się karp na wigilię. Czy trafi na stół, czy uda się go ocalić? Małemu śmiertelnie choremu dziecku umiera świnka morska. Czy rodzicom uda się mistyfikacja z podmianą zwierzątka? W życiu dwóch kobiet – młodej i starej namieszają w Wigilię dwa koty, a właściciel sklepu zoologicznego dostanie pod opiekę osła z żywej stajenki.

Reklomendacje:

I przemówiły ludzkim głosem to pozycja dla wielbicieli opowiadań i krótkich form. Przede wszystkim jest to jednak pozycja dla miłośników stworzeń wszelakich od ptaszników po wiekowe osły. Jeśli szukacie więc ciepłej i wzruszającej lektury na grudniowe popołudnia ta książka powinna przypaść Wam do gustu. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

I przemówiły ludzkim głosem od Jagna Kaczanowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

I przemówiły ludzkim głosem to zbiór siedmiu niezwykle klimatycznych i pełnych magii opowieści, w których główne role odgrywają zwierzęta: kot, którego nie było, chomik, który nie zastąpi poprzedniego chomika, ptaki, cudownie ocalony karp, ptasznik ze złamaną nogą, dziki oraz osioł szukający nowego domu. Każda z tych historii jest na pozór inna. Tylko na pozór, bo wszystkie opowiadają o tym co najważniejsze, czyli o nadziei, miłości, bliskości, wierze i pojednaniu.

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło, a co jednak trochę mniej…

I przemówiły ludzkim głosem to moje pierwsze spotkanie z twórczością Jagny Kaczanowskiej i powiem Wam, że totalnie nie spodziewałam się, że ta książka wywoła we mnie aż tyle różnorodnych emocji – od wzruszenia, smutku, zadumy aż po wesołość i wiarę w magię świąt. Bo przecież wtedy wszystko może się zdarzyć. I normalnie powiedziałabym, że opisane historie nie w każdym momencie wydają mi się realne ale w przypadku świąt, nie przeszłoby mi to przez gardło. W święta możliwe jest totalnie wszystko.

Bardzo przypadł mi do gustu, styl pisania Pani Jagny. Jest w tej książce delikatność, są emocje ale również surowe realia codzienności w której żyją bohaterowie. Do tego autorka pisze błyskotliwie ale prosto, dzięki czemu tę książkę czyta się szybko i przyjemnie. No poza momentami, w których serce ściska się a w oku zaczyna szklić się łza. Bardzo bowiem polubiłam bohaterów tych historii, kibicowałam im i ściskałam kciuki by w te święta los się dla nich odmienił.

Komu polecam?

I przemówiły ludzkim głosem to pozycja dla wielbicieli opowiadań i krótkich form. Przede wszystkim jest to jednak pozycja dla miłośników stworzeń wszelakich od ptaszników po wiekowe osły. Jeśli szukacie więc ciepłej i wzruszającej lektury na grudniowe popołudnia ta książka powinna przypaść Wam do gustu.

Ocena: 4+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć