ebook Sekret bodyguarda
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 110)

Sekret bodyguarda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.72
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.72 zł Lub 20.45 zł
23.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.42 zł
29.90 zł
22.92 zł
23.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielkie pieniądze, romantyczna miłość i pikantny seks, a także nuta sensacji – wszystko to znajdziemy w debiutanckiej powieści Marty Maciejewskiej.Odkryj nieznany świat namiętności kobiety i mężczyzny, których połączyła tajemnica. Nie czytaj przed nocą. Pożądanie nie da ci zasnąć!

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi.

Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown ma wszystko: zawód, który jest również jej pasją, dobrze prosperującą firmę i pieniądze umożliwiające spełnianie wszelkich marzeń. Ale jej serce pragnie miłości, a ciało domaga się erotycznej rozkoszy. I wtedy pojawia się on, Theo. Seksowny, nieokiełznany i niepokorny kochanek budzi w Mikaeli dzikie pożądanie. Namiętny romans zakłócają jednak niepokojące wydarzenia.
Czy Mikaela ocali firmę, majątek i… życie? Kim naprawdę jest Theo – aniołem stróżem, a może demonem z najgorszych koszmarów?

Sekret bodyguarda od Marta Maciejewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć