ebook Szóste dziecko - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3537)

Szóste dziecko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 31.24
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
31.24 zł Lub 28.12 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
31.74 zł
34.39 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejna powieść porównywanego do Stephena Kinga autora „Czwartej małpy” i „Piątej ofiary”.

Książki o detektywie Samie Porterze odniosły międzynarodowy sukces, prawa zostały sprzedane do kilkudziesięciu krajów. Wyczekiwana finałowa część niesie ze sobą nieoczekiwane zwroty akcji.

Detektywowi Samowi Porterowi słowa „Ojcze, wybacz mi” przywołują dawno zapomniane wspomnienia; celowo pogrzebaną przeszłość. Dla Ansona Bishopa stają się pomostem łączącym dzieciństwo z teraźniejszością i powodem do ujawnienia ukrytej od dawna prawdy. Kilka słów, zapisanych obok każdego ciała, łączy ofiary z nieuchwytnym mordercą, w tym samym momencie pozostawiającym po sobie trupy na przestrzeni całych Stanów Zjednoczonych. FBI wpada w panikę – tym bardziej że w jego szeregach szerzy się korupcja. Kiedy Anson Bishop, główny podejrzany w sprawie Zabójcy Czwartej Małpy, ujawni swoją historię, zmieni zupełnie nie tylko kierunek śledztwa, ale też życie wszystkich zaangażowanych.

 Audiobook w interpretacji Marcina Hycnara.

Szóste dziecko - audiobook od J. D. Barker możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć