ebook Zemsta ma twoje imię - audiobook
3.27 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 292) Ilość stron (szacowana): 256

Zemsta ma twoje imię - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.50
Audiobook - najniższa cena: 15.60
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.30 zł Lub 24.57 zł
39.00 zł
39.00 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
15.60 zł
31.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna!

Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny zarówno w uczuciach, jak i w interesach, do tego uważa się za nowe wcielenie Jamesa Bonda. Bez skrupułów wykorzystuje i porzuca kobiety, a od pracowników wymaga absolutnej lojalności i posłuszeństwa.

Los stawia na jego drodze Ewę Domańską, z którą niegdyś w Grecji połączył go krótki, choć płomienny romans. Teraz - ku zaskoczeniu obojga - okazuje się, że kobieta będzie podwładną Iana w jego świeżo zakupionym hotelu. Ich wzajemna fascynacja wybucha z nową siłą, ale szybko okazuje się, że Ewa nie zamierza być bezwzględnie posłuszna swojemu szefowi - ani w pracy, ani w uczuciach. Tymczasem on nie lubi niesubordynacji. Kochanka staje się problemem - a te biznesmen rozwiązuje szybko i bez zbędnych kompromisów. Domańska znów znika z jego życia. Wydawać by się mogło, że tym razem na zawsze. Jednak w miłości i w interesach pewne jest tylko jedno: niewiele rzeczy może równać się z zemstą upokorzonej kobiety.

Zemsta ma twoje imię - audiobook od Monika Magoska-Suchar możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć