ebook SybirPunk: Vol. 3 - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38)

SybirPunk: Vol. 3 - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 27.08
Audiobook - najniższa cena: 36.71
wciąż za drogo?
36.71 zł Lub 33.04 zł
44.90 zł
37.21 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Nigdy nie ma tak dobrze, żeby się wszystko nie rypło.

Zmuszony z własnej woli oddać to, co nigdy mu się nie należało, oszukany przez samego siebie, ze złamanym sercem i żebrami, Saszka zwany Chudym musi wziąć się w garść i spróbować odpowiedzieć na pytanie: co się, do ciężkiej Anielki, w ogóle stało?!

Bez pieniędzy, bez czasu na złapanie oddechu i bez kolejnej działki synty, nasz bohater, o którego nie prosiliśmy, ale na którego zasługujemy, rusza w zasypany śniegiem NeoSybirsk, aby skrzyknąć tych, na których jeszcze może liczyć i wreszcie zobaczyć, ile warte są kordialne zapewnienia o przyjaźni, wierności i braterstwie.

To jest ten moment, kiedy człowiek dotyka nogami dna, odbija się mocno i zaczyna płynąć ku powierzchni w nadziei, że starczy mu powietrza… Albo, że w najgorszym razie zdąży złapać za nogi tego, który może nie do końca jest wszystkiemu winien, ale i tak zasłużył na los, który go czeka.

Wstawiajcie popcorn i szykujcie fajerwerki, bo będzie naprawdę grubo.

SybirPunk: Vol. 3 - audiobook od Michał Gołkowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć