ebook Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia - audiobook
4.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.89
Audiobook - najniższa cena: 28.31
wciąż za drogo?
Ebookpoint#Urodziny 9
Ebookpoint#Urodziny 9
28.31 zł Lub 25.48 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Marzycie o dalekich podróżach i poznawaniu świata? Dołączcie do Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę!

Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Podczas wycieczki z Los Angeles do San Francisco zatrzymają się na dłużej nad Pacyfikiem i będą obserwować słonie… morskie! Staną oko w oko z niedźwiedziem w parku narodowym, zobaczą najwyższe na świecie drzewa i w najgorętszym miejscu na Ziemi spali ich słońce. A zaplanowany odpoczynek w Mieście Aniołów zostanie przerwany przez… trzęsienie ziemi!

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia - audiobook od Agnieszka Mielech możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć