ebook Zbrodnie zimową porą
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 294)

Zbrodnie zimową porą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
29.69 złpremium: 19.15 zł Lub 19.15 zł
25.19 zł Lub 22.67 zł
28.73 zł Lub 25.86 zł
31.92 zł
31.92 zł
25.69 zł
25.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zbiór dwunastu zimowych zagadek kryminalnych pióra mistrzyni gatunku. Lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników twórczości Agathy Christie i kolejna okazja, by powrócić do jej nieśmiertelnych bohaterów: Herkulesa Poirota i panny Marple.

Dni robią się coraz krótsze, a w powietrzu już czuć zbliżającą się zimę. Najprzyjemniej byłoby usiąść przed kominkiem, w którym wesoło trzaska ogień, i zatopić się w lekturze opowiadań Królowej Kryminału.
Ale uwaga!
Niebezpieczeństwo może pojawić się zewsząd – wraz z tajemniczymi gośćmi, w zatrutych smakołykach, a nawet w świątecznych podarunkach.

Rekomendacje: 

Herkules Poirot, mistrz dedukcji, krok po kroku doprowadzi Was do rozwiązania kolejnych zagadek. Opowiadania są dosyć krótkie, ale niesamowicie wciągające. Zapewniam Was, że spędzicie wyjątkowy czas, a gdy już raz weźmiecie książkę do ręki, nie będziecie chcieli jej odłożyć ani na minutę! - Kasia Kulik - Jej Wysokośc Literatura

Zbrodnie zimową porą od Agatha Christie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zbrodnie zimową porą jest pierwszym dziełem królowej klasyki kryminału – Agathy Christie – z jakim miałam okazję się zapoznać. Od dawna chciałam przeczytać jakąś jej książkę, ale dobrze wiecie, jak to jest – zawsze w ręce wpada coś innego, tym bardziej, gdy prowadzi się bloga i książki się recenzuje… Ale gdy tylko natrafiła się okazja, nie mogłam odpuścić. I bardzo się z tego cieszę, bo Zbrodnie zimową porą to fantastyczny zbiór opowiadań, które zostaną ze mną na dłużej!

Zbrodnie zimową porą – opowiadania Agathy Christie

Jeśli nie czujecie jeszcze klimatu zimy i Świąt Bożego Narodzenia, to gwarantuję Wam, że po zapoznaniu się z tą książką, zmienicie zdanie. To idealna lektura na ten przedświąteczny czas, gdy dni robią się coraz krótsze, a powietrze mroźniejsze. Zaparzcie sobie mocną, dobrą herbatę i zasiądźcie przy kominku z tą zacną książką!

Zbrodnie zimową porą to zbiór dwunastu opowiadań kryminalnych, w których bohaterowie za każdym razem mierzą się z rozwiązaniem zagadki. Agatha Christie oddaje w ręce czytelników dwanaście opowieści i aż trudno zdecydować, która z nich jest lepsza. Kolejne opowiadania toczą ze sobą zaciętą walkę o miano najlepszego w tym zbiorze.

Głównymi bohaterami opowiadań – i z resztą bardzo dobrze znanymi dla każdego fana twórczości Christie – są Herkules Poirot i panna Marple. Jedyni w swoim rodzaju, prześcigający sprytem i inteligencją niemalże każdego śmiertelnika. Teraz, gdy już zdążyłam się z nimi zapoznać jestem pewna, że niedługo spotkam ich znowu – w kolejnej powieści.

Klasyka kryminału w wydaniu Agathy Christie

Nie sposób opowiedzieć o tych opowiadaniach, nie uchylając rąbka tajemnicy. Pozwolę sobie zdradzić Wam jedynie odrobinę: poznacie tu historię tych, którzy stracili życie z obcej ręki i dowiecie się, jak do tego doszło. Dlaczego zginęli? Kto pozbawił ich życia? Jak wyglądała ich codzienność? Herkules Poirot, mistrz dedukcji, krok po kroku doprowadzi Was do rozwiązania kolejnych zagadek. Opowiadania są dosyć krótkie, ale niesamowicie wciągające. Zapewniam Was, że spędzicie wyjątkowy czas, a gdy już raz weźmiecie książkę do ręki, nie będziecie chcieli jej odłożyć ani na minutę!

Ocena: 6/6
czytaj więcej
©Jej Wysokość Literatura
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć