ebook Pakiet: Złota klatka / Srebrne skrzydła - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Pakiet: Złota klatka / Srebrne skrzydła - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 42.03
Audiobook - polecana oferta: 46.19
wciąż za drogo?
Ebookpoint#Urodziny 9
Ebookpoint#Urodziny 9
56.99 złpremium: 34.19 zł Lub 34.19 zł
-23% 46.19 zł Lub 41.57 zł
53.99 zł Lub 48.59 zł
45.85 zł
53.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dwa wielkie bestsellery słynnej szwedzkiej autorki w jednym audiobooku. Wielka uczta dla fanów mrocznych thrillerów. Znakomite powieści o determinacji i sile charakteru oraz o tym, że kobieca zemsta bywa piękna, wyrafinowana i brutalna.

ZŁOTA KLATKA
Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.
Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

SREBRNE SKRZYDŁA
Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych.

Pakiet: Złota klatka / Srebrne skrzydła - audiobook od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć