ebook Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 2) Ilość stron (szacowana): 112

Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.72
Audiobook - najniższa cena: 35.81
wciąż za drogo?
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
19.72 zł Lub 17.75 zł
30.00 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
19.72 zł
19.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Książka na temat uprawiania seksu w naturze. To zarówno praktyczny poradnik, jak i esej odwołujący się do sztuki i etnografii, a także własnych – być może prawdziwych – doświadczeń autora.

Język naukowca biologa miesza się z literaturą, humorem i ironią. Łukasz Łuczaj mówi o legalności seksu na łonie przyrody i o jego pięknie. Wnikliwie opowiada o relacji człowieka z aktorami nie-ludzkimi. Opisuje największe w Polsce dziuple, mogące pomieścić ludzi, czy nasiona przenoszone przez włosy łonowe. Czytelnik i czytelniczka dowiedzą się, do jakiego lasu najlepiej zabrać ukochaną/ego, jak położyć ją/jego na omszałej kłodzie drewna oraz jakie owady czyhają na uprawiających miłość w Puszczy Białowieskiej.
To literacka pochwała seksu radosnego, pozytywnego i naturalnego.

„Tylko Łukasz Łuczaj, profesor nadzwyczajny i erotoman też nadzwyczajny, wszystkojad jedzący łożyska z porodów swoich córek, mógł napisać ten poradnik dla zakochanych w naturze. Bezwstydnie podając miejsca, pory roku i rodzaj podłoża do uprawiania miłości. Zdemaskował niewinne bratki, jako słowiański symbol kazirodczych związków, i maślaki, naturalne lubrykanty dla leśnych ruchadeł. Książka orgazmiczna, łącząca praktykę z erudycją i wrażliwością” – Manuela Gretkowska

„Zaczytasz się bez pamięci. A potem zechcesz wprowadzić w życie” – Marcin Fabjański, filozof

Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody od Łukasz Łuczaj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć