ebook Spełnione życzenie
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 15) Ilość stron (szacowana): 296

Spełnione życzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 17.94
wciąż za drogo?
-36% 17.94 złpremium: 10.76 zł Lub 10.76 zł
20.94 zł Lub 18.85 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
20.93 zł
-6% 20.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia.

Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć pracę jako opiekunka osoby starszej, ma wrażenie, że wreszcie zły los się od niej odwraca. Jednak nie może być zbyt kolorowo. Jej nowym miejscem pracy jest arystokratyczny dworek pod Krakowem, a szefem surowy pan Marian Czarnecki, który stawia jeden warunek – Kaja ma trzymać się z dala od jego syna Daniela. Pani Jadwiga, którą dziewczyna ma się opiekować, to wyjątkowo zrzędliwa i oporna staruszka. Kiedy już pierwszego dnia Kaja spotyka Daniela, nie może przestać o nim myśleć. Wpada mu w oko i chłopak postanawia ją uwieść. Zbliżają się święta.

Czy uda jej się dotrzymać obietnicy złożonej szefowi? A może jest szansa na to, że pierwszy raz od dawna Kaja nie spędzi ich samotnie?

Spełnione życzenie od Ada Tulińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Spełnione życzenie autorstwa Ady Tulińskiej to kolejna książka o tematyce świątecznej, którą warto przeczytać, czy też ofiarować w prezencie. To ciepła i wzruszająca historia. A proszę mi wierzyć magia świąt unosi się tutaj niczym aromat wigilijnych potraw.

Poznajemy historię Kai, która po opuszczeniu domu dziecka, próbuje samodzielnie ułożyć swoje życie. Jedynym rodzinnym wspomnieniem kobiety jest pamiątka – męski zegarek z grawerem. Kaja pragnie miłości. Dąży również do realizacji swoich zawodowych aspiracji związanych z medycyną. Podejmuje zatrudnienie w arystokratycznym dworku pod Krakowem. Opiekuje się starszą kobietą. Niestety zrzędliwy charakter pani Jadwigi przysparzają Kai wiele trudności. Jednym z warunków podjęcia tej pracy stawianym przez Mariana Czarneckiego jest nie nawiązywanie znajomości z ich synem. Czy to jednak będzie możliwe? Zwłaszcza, że Daniel to mężczyzna, którego urok bardzo pozytywnie wpływa na Kaję. Czy świąteczny czas sprawi, że podopieczna Kai łaskawiej spojrzy na tę znajomość? Przecież święta to czas cudów!

Pewne jest to, że czeka nas wiele zaskakujących momentów, a świąteczny klimat sprawi, że poczujemy jego magię. To również ciekawa historia o tym, że uczucie miłości jest tak silne, że może przezwyciężyć wszystkie trudności i przeciwności losu. A proszę mi wierzyć Kaja będzie miała ich wiele. Jednak czy uczucie, które narodzi się między nią a Danielem, będzie na tyle silne, by przełamać opór rodziców chłopaka?

Ta książka to doskonała lektura dla miłośników poruszających, miłosnych historii, którzy wierzą w jej potęgę. To również ciekawa propozycja na przygotowanie swojego serca do zbliżających się świąt. Ada Tulińska jest autorką powieści fantasy, literatury obyczajowej i romansów. Spełnione życzenie to fantastyczna powieść obyczajowa z nutką romansu, którą z czystym sercem polecam czytelnikom pragnącym porywów serca. Życzę każdemu, kto po nią sięgnie, niezapomnianych chwil, by książka ta spełniła Wasze czytelnicze oczekiwania. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 5+/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć