ebook Złota czara
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Złota czara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 12.74
Audiobook - najniższa cena: 16.84
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
14.99 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
11.52 zł
12.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść najpopularniejszej autorki PRL-u!

Powieść historyczna poświęcona Mordechajowi Anielewiczowi, który przewodził powstaniu w warszawskim getcie. Bohaterem powieści jest Daniel, który w pewną zimową noc 1943 roku oczekuje na pojawienie się wysłannika władz Armii Krajowej. Spotkanie w kryjówce AK ma być poświęcone omówieniu planów na zbrojne wystąpienie zgromadzonych w getcie przeciw hitlerowcom.

Złota czara od Barbara Nawrocka-Dońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Powstania w Getcie Warszawskim nie łatwo było wzniecić. Potrzeba było tęgich głów, sprytu, odwagi, samozaparcia, dojść, środków. Noc po aryjskiej stronie, wśród potencjalnego niebezpieczeństwa wpadki, oto pole do popisu, by pokazać nam ciężar odpowiedzialności, beznadziei i samotności. Sprawa to przegadana, przefilozofowana, nawet i flirt wojenny wpadł... Śmiertelna powaga na tle beztroski, albowiem w tych czasach wszystko miało mroczną głębię. Dobra rzecz, której specjalnie dociążać jednak nie było trzeba.Ocena: 4/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć