ebook Gawędy o wilkach i innych zwierzętach. Wydanie nowe uzupełnione
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 688)

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach. Wydanie nowe uzupełnione
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 29.53
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
32.90 zł
-22% 23.36 zł
26.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał!

Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie.

Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni?

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa.

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach. Wydanie nowe uzupełnione od Marcin Kostrzyński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć