ebook Control - poradnik do gry
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Control - poradnik do gry
ebook: pdf

Wydawca:  GRY OnLine
E-book - najniższa cena: 7.90
7.90 zł
Inne proponowane

Początkowe rozdziały naszego poradnika do gry Control zawierają opis podstaw i najważniejszych mechanik w grze. Dowiesz się jak rozwijać postać, walczyć, czy korzystać z paranormalnych umiejętności bohaterki w grze. Opisaliśmy najważniejsze zdolności Jesse Faden - wystrzelenie (telekineza), osłona, przechwycenie, lewitacja. Opisaliśmy również bronie bohaterki - Obrót, Rozbicie, Uchwyt i Przebicie. Dowiesz się, jakie używać modyfikacje broni i modyfikacje osobiste, by radzić sobie w każdej sytuacji w grze. W kolejnych działach opisaliśmy jak rozwijać bohaterkę, zdobywać punkty źródła, czy wykonywać zadania dodatkowe, tzw. Środki zaradcze zarządu. Te dodatkowa wyzwania przyspieszą ci zdobywanie źródła i tym samym pozwolą szybciej wzmocnić bohaterkę. W naszym poradniku odnajdziesz również porady na start i informacje, które ułatwią ukończenie gry.

Kolejne rozdziały w dziale FAQ odpowiadają na najczęściej zadawane pytania związane z produkcją. Kolejne strony poradnika zawierają opis przejścia wszystkich zadań w grze. W grze Control znajdziesz 10 rozbudowanych misji wątku głównego - wiele misji przepełnionych jest zagadkami i trudnymi walkami. Na szczęście, wraz z postępami nasza bohaterka staje się coraz silniejsza i jest jej kontrolować moce.

W naszym poradniku, odnajdziesz również spis i opis walki ze wszystkimi bossami w grze. Wiele z nich jest opcjonalna i wymaga ukończeniu misji pobocznych - uważaj jednak, poziom trudności walki z bossami jest naprawdę wysoki! Dodatkowo, w naszym poradniku znajdziesz opis wszystkich trofeów (osiągnięć) w grze, co ułatwi posiadaczom PS4 zdobyć platynę, która na tle innych tytułów nie jest zbyt trudna do zdobycia.

Control - poradnik do gry od Agnieszka "aadamus" Adamus, Grzegorz "Alban3k" Misztal możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć