ebook DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12) Ilość stron (szacowana): 160

DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 7.96
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
13.93 zł Lub 12.54 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
-38% 7.96 zł
-18% 12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Porozmawiajmy o porozumiewaniu się

Ta książka nie jest poradnikiem psychologicznym, choć została napisana przez psycholożkę. Nie jest także instruktażem, z którego dowiecie się, jak żyć. Stanowi za to swoiste źródło inspiracji. Autorka, zainspirowana wyborem cytatów, od których gęsto w internecie, postawiła sobie za cel stworzyć połączenie między sobą i czytelnikiem, a potem dalej - między czytelnikiem i drugim człowiekiem. Każdy cytat otwiera konkretny temat, ważny w tej sferze naszego funkcjonowania, którą nazywa się społeczną. Inicjowane cytatami teksty są filozoficzno-psychologicznymi traktatami skoncentrowanymi na porozumiewaniu się.

Ta książka jest moim subiektywnym komentarzem do codzienności. Ten komentarz ma datę ważności, a zatem pewien limit słuszności. Być może stawiając w niej ostatnią kropkę, inaczej zobaczę, usłyszę i zrozumiem to, o czym tu do was napisałam. Jeśli tak właśnie się stanie, to napiszę do was jeszcze raz.

A wy tymczasem sobie dopowiadajcie swoje własne słowa do moich słów i do słów autorów tych mądrych cytatów. Przystawiajcie swoje myśli do moich; mierzcie, krójcie, przycinajcie na swoją miarę. - Autorka

DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się - audiobook od Magdalena Trus-Urbańska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć