ebook Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 284)

Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo MiND
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.51
Audiobook - najniższa cena: 20.50
wciąż za drogo?
20.50 zł Lub 18.45 zł
25.00 zł
20.56 zł
23.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W osobistej rozmowie Jesper Juul porusza cale bogactwo wątków związanych z wychowaniem dzieci. Poczucie własnej wartości, nauka odpowiedzialności, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych, problemy w szkole ‒ te i wiele innych kwestii pojawiają się w tej książce. Cenne są liczne przykłady z doświadczenia i praktyki poradniczej duńskiego pedagoga, które pozwalają bliżej zrozumieć jego podejście do dzieci i do różnych problemów w rodzinie.

Juul opowiada o tym, co najważniejsze w relacjach z dziećmi: rezygnacji z pozycji siły i poważnym traktowaniu ich potrzeb. Jedną z nich jest chęć bycia naprawdę dostrzeżonym przez dorosłych. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe. Podpowiada, jak kochać dzieci, żeby czuły, że są kochane, jak rozwiązywać konflikty rodzące się wokół władzy w rodzinie i jak może wyglądać prawdziwie osobista rozmowa z dzieckiem.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Urlicha.

Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem - audiobook od Jesper Juul możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć