ebook Zabójcy, wampirzyce, nierządnice
4.62 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Zabójcy, wampirzyce, nierządnice
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.89
Audiobook - najniższa cena: 26.37
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.40 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Iwona Kienzler – znakomita popularyzatorka historii – odkrywa w swojej kolejnej książce mroczne oblicze przedwojennej Polski. Tym razem spotkamy się oko w oko z okrutnymi morderczyniami i groźnymi zabójcami, pobłądzimy wśród zaułków miast w ich najgorszych dzielnicach, zaglądając przy okazji do domów rozpusty. Zetkniemy się z ciemną stroną polityki, a nawet zadamy pytanie, czy marszałek Piłsudski miał krew na rękach.

– Kim była mordercza „wampirzyca”?
– Jak skończyła dzieciobójczyni z Antoniówki?
– Dlaczego w wileńskim gimnazjum doszło do strzelaniny?
– Czym trudniły się posiadaczki „czarnych książeczek”?
Odkryjmy mroczne oblicze przedwojennej Polski: świat zbrodni i afer. Spotkamy się tu oko w oko z okrutnymi morderczyniami i groźnymi zabójcami, pobłądzimy wśród zaułków miast w ich najgorszych dzielnicach, zaglądając przy okazji do domów rozpusty. Zetkniemy się też z ciemną stroną polityki, a nawet zadamy pytanie, czy marszałek Piłsudski miał krew na rękach. Iwona Kienzler w swojej najnowszej książce nie boi się sięgać do spraw mrocznych i krwawych, którymi żyły przedwojenne brukowce. Pasjonująco opowiada o przestępstwach i aferach, które wstrząsały ówczesną opinią publiczną.

Zabójcy, wampirzyce, nierządnice od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć