ebook Transformers. Robots in Disguise. Bumblebee kontra Scuzzard - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Transformers. Robots in Disguise. Bumblebee kontra Scuzzard - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.52
Audiobook - najniższa cena: 17.39
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.39 zł Lub 15.65 zł
19.99 zł
17.44 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Bumblebee wraca na Ziemię, w jeszcze lepszej formie niż dotychczas! Sideswipe, Strongarm, Grimlock, Fixit i Drift to nowa drużyna młodych Autobotów, z którą musi pokonać najbardziej niebezpieczne Decepticony Cybertronu i z powrotem wpakować je do więzienia. Scuzarrd nie jest oczywiście pierwszym Decepticonem, z którym walczy Drużyna Bee, ale walka z przerażającą bestią będzie dla nich lekcją, którą zapamiętają do końca życia!

HASBRO oraz logo HASBRO, TRANSFORMERS ROBOTS IN DISGUISE oraz wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi należącymi do Hasbro i wykorzystanymi za zgodą producenta. © 2020 Hasbro. All Rights Reserved. Licensed by Hasbro.

Dołącz do niezwykłych przygód Bumblebee i Autobotów i pomóż im w walce o ochronę ludzkości przed przerażającymi stworami. Nie pozwól im na przejęcie władzy nad światem!

Książka oparta na nowym serialu Netflixa.

Transformers. Robots in Disguise. Bumblebee kontra Scuzzard - audiobook od John Sazaklis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć