ebook Transformers – Robots in Disguise – Katastrofa Dinobota
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Transformers – Robots in Disguise – Katastrofa Dinobota
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 11.76
Audiobook - najniższa cena: 12.99
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
11.76 zł Lub 10.58 zł
14.25 zł Lub 12.83 zł
14.99 zł
12.26 zł
12.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Statek więzienny z planety Cybertron rozbił się na Ziemi. Na wolności znaleźli się śmiertelnie groźni kryminaliści - Decepticony.

Drużyna Autobotów musi pojmać zbiegów i umieścić ich w kapsułach hibernacyjnych. Porucznik Bumblebee, buntownik Sideswipe i kadetka Strongarm zabrali Most Ziemny z Cybertonu na Ziemię, aby namierzać położenie Decepticonów.

Wraz z łowcą nagród, Driftem, zreformowanym Decepticonem – Grimlockiem, z nieprawidłowo działającym pilotem statku, Fixitem oraz dwójką ludzi – Russellem Clayem i jego ojcem, Dennym, właścicielem złomowiska, na którym wylądował statek – roboty w przebraniu muszą odnaleźć Decepticony, zanim zniszczą one cały świat.

HASBRO oraz logo HASBRO, TRANSFORMERS ROBOTS IN DISGUISE oraz wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi należącymi do Hasbro i wykorzystanymi za zgodą producenta. © 2020 Hasbro. All Rights Reserved. Licensed by Hasbro.

Transformers – Robots in Disguise – Katastrofa Dinobota od John Sazaklis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć