ebook Tarnowskie góry fantastycznie 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tarnowskie góry fantastycznie 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
33.24 złpremium: 19.94 zł Lub 19.94 zł
30.03 zł Lub 27.03 zł
34.99 zł
30.08 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

W drugim już tomie tarnogórskich opowieści poznamy czternaście nowych, fantastycznych twarzy tego intrygującego miasta. Od odległej, na wpół legendarnej przeszłości, w której rząd dusz niepodzielnie sprawują magowie, poprzez ciężkie czasy drugiej wojny światowej, aż po współczesność, w której żyją smoki i utopce. A potem dalej, w przyszłość, gdzie będziemy się zastanawiać, czy androidom należą się prawa, a katastrofa klimatyczna zupełnie zmieni oblicze Śląska. Czternaście nowych opowieści, różnorodnych, tak jak różni są autorzy, którzy je napisali. I niezwykłych, tak jak niezwykłe są Tarnowskie Góry.

"Tarnowskie Góry Fantastycznie" to wyraz fascynacji miastem i regionem oraz niesamowita okazja do spojrzenia na nie z zupełnie innej perspektywy – a nawet wielu perspektyw, bo ilu autorów, tyle opowieści.

Autorami tekstów zamieszczonych w antologii są: Jakub Bielawski, Michał Cetnarowski, Agnieszka Hałas, Anna Hrycyszyn, Grzegorz Janusz, Marta Kładź-Kocot, Paweł Matuszek, Marcin Melon, Sławomir Nieściur, Tadeusz Oszubski, Romuald Pawlak, Bernadeta Prandzioch, Michał Studniarek i Aleksandra Zielińska.

Tarnowskie góry fantastycznie 2 - audiobook od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć