ebook Transformers. Robots in Disguise. Sideswipe kontra Thunderhoof - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Transformers. Robots in Disguise. Sideswipe kontra Thunderhoof - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.52
Audiobook - najniższa cena: 17.39
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.39 zł Lub 15.65 zł
19.99 zł
17.44 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Bumblebee wraca na Ziemię i staje przed nie lada wyzwaniem. Z rozbitego statku więziennego uciekła grupa wyjątkowo niebezpiecznych Decepticonów, które teraz sieją zamęt na całej planecie. Aby schwytać zbiegów dzielny porucznik musi zjednoczyć swoją pozornie niedobraną drużynę młodych Autobotów. Szczególne zadanie czeka na przebojowego Sideswipe’a. Czerwony bot zmierzy się z rogatym królem przestępców, Thunderhoofem.

HASBRO oraz logo HASBRO, TRANSFORMERS ROBOTS IN DISGUISE oraz wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi należącymi do Hasbro i wykorzystanymi za zgodą producenta. © 2020 Hasbro. All Rights Reserved. Licensed by Hasbro.

Dołącz do niezwykłych przygód Bumblebee i Autobotów i pomóż im w walce o ochronę ludzkości przed przerażającymi stworami. Nie pozwól im na przejęcie władzy nad światem!

Książka oparta na nowym serialu Netflixa.

Transformers. Robots in Disguise. Sideswipe kontra Thunderhoof - audiobook od John Sazaklis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć