ebook Powrót Megatrona - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Powrót Megatrona - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 11.74
Audiobook - najniższa cena: 15.59
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.59 zł Lub 14.03 zł
19.99 zł
15.79 zł 20% rabatu
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Decepticony wracają na Ziemię i drużyna Autobotów pod przywództwem Optimusa Prime’a musi stawić im czoło. W konflikt całkiem przypadkiem wplątana zostaje trójka nastolatków. Początkowo zdezorientowani Jack, Raf i Miko szybko odnajdują swoje miejsce wśród bohaterskich Botów. Tymczasem z dalekiej wyprawy powraca złowrogi Megatron. Jest wyposażony w tajemniczy Mroczny Energon i zamierza wykorzystać jego niezwykłe właściwości do realizacji swoich niecnych planów.

HASBRO oraz logo HASBRO, TRANSFORMERS PRIME oraz wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi należącymi do Hasbro i wykorzystanymi za zgodą producenta. © 2020 Hasbro. All Rights Reserved. Licensed by Hasbro.

Dołącz do niezwykłych przygód Autobotów i pomóż im w walce o ochronę ludzkości przed przerażającymi potworami i ich przywódcą Megatronem.

Książka oparta na nowym serialu Netflixa – Transformers Prime, który zdobył trzy nagrody Daytime Emmy.

Powrót Megatrona - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć