ebook Jak umieramy: Co powinniśmy wiedzieć o śmierci
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 84) Ilość stron (szacowana): 343

Jak umieramy: Co powinniśmy wiedzieć o śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.74
wciąż za drogo?
30.30 złpremium: 18.18 zł Lub 18.18 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
20.74 zł
20.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)

Niezwykły przewodnik po ostatniej podróży każdego z nas. Co dzieje się z twoim ciałem, kiedy umierasz? Co czujesz – smutek, ból? A potem, kiedy twoje serce przestanie bić? Jak wygląda śmierć? Co nastąpi, zanim zostaniesz pochowany? Co pozostaje po człowieku? Jak znika ze świata w sensie fizycznym i duchowym – w pamięci potomnych? Jakich potrzeba warunków, ile czasu, aby wszyscy o nim zapomnieli? Na te niezmiernie ważne pytania odpowiada książka Rolanda Schulza.

"Oczy na wpół otwarte, ale wzrok pusty. Usta rozchylone, ale z tych warg nie popłynie już żaden dźwięk. Twarz zatraciła podobieństwo z obliczem człowieka, który nosił ją za życia. Nawet ludzie, którzy nigdy w życiu nie widzieli trupa, dostrzegają, że umarłeś” – fragment książki

„Kilka dni przed śmiercią, kiedy nikt jeszcze nie zna godziny twojego zgonu, serce przestaje pompować ci krew do koniuszków palców dłoni. Potrzebna jest bowiem gdzie indziej: w głowie i w centrum ciała, tam, gdzie znajdują się płuca, serce, wątroba. Krew przestaje dopływać również do palców nóg. Stopy robią się zimne a oddech płytki. Zmysły przestają działać. Twoje ciało zaczyna żegnać się z życiem” – tak brzmią pierwsze zdania niezwykłego przewodnika po ostatniej podróży każdego z nas. Roland Schulz szczegółowo opisuje to, co przeżywamy podczas naszych ostatnich dni i godzin.
Tę podróż ciała śledzimy wraz z nim od sekcji zwłok aż do pogrzebu, aby na końcu zadać pytanie – co umieranie i śmierć oznaczają dla tych, którzy pozostają wśród żywych: jak przebiega nasza żałoba i jak udaje nam się żyć dalej?

Jak umieramy: Co powinniśmy wiedzieć o śmierci od Roland Schulz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć