ebook Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 163) Ilość stron (szacowana): 336

Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 29.22
Audiobook - najniższa cena: 33.55
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.22 zł Lub 26.30 zł
32.30 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.20 zł
30.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Poradnik dla tych wszystkich, którzy zmagają się z przeszłością naznaczoną alkoholizmem osób najbliższych. Doktor Robert J. Ackerman przekonuje, że można poradzić sobie z dawnymi zranieniami i prowadzić satysfakcjonujące życie. Dowodzą tego relacje jego pacjentek. Dzielą się one w tej książce swoimi trudnymi przeżyciami i na własnym przykładzie pokazują, że choć nie jest łatwo „na nowo poskładać wartości, zaufanie i miłość”, to można nauczyć się rozumieć i akceptować własne emocje oraz odzyskać wiarę w siebie i świat.

Mam nadzieję, że ta książka oraz spostrzeżenia dorosłych córek alkoholików będą dla ciebie pomocą. Zasługujesz na to.

• Czy wciąż zdarza ci się rezygnować z własnych potrzeb na rzecz cudzych?
• Za wszelką cenę dążysz do perfekcji w tym, co robisz?
• Szukasz u innych potwierdzenia swojej wartości?
• Wciąż czujesz niewyjaśnione napięcie i niepokój?

Dorastanie w rodzinie alkoholowej odciska głębokie piętno na psychice. By jakoś poradzić sobie w dzieciństwie, musiałaś wypracować sztywne schematy reagowania. Dzięki nim stałaś się „mistrzynią przetrwania”. Dziś te mechanizmy są już niepotrzebne, ale tobie trudno się od nich uwolnić i wciąż odgrywasz dawną rolę…
Doktor Robert J. Ackerman, który od kilkudziesięciu lat pomaga dorosłym córkom alkoholików zrozumieć siebie, zaakceptować skomplikowaną przeszłość i rozpocząć proces zdrowienia, przekonuje, że mają one wystarczająco dużo siły i wytrwałości, by poradzić sobie z dawnymi zranieniami i prowadzić satysfakcjonujące życie. Dowodzą tego bezpośrednie relacje jego pacjentek. Dzielą się one w tej książce swoimi trudnymi przeżyciami i na własnym przykładzie pokazują, że choć niełatwo jest „na nowo poskładać wartości, zaufanie i miłość”, to można nauczyć się rozumieć i akceptować własne emocje oraz odzyskać wiarę w siebie i świat.

Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików od Robert J. Ackerman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć