ebook Mój szef - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2192)

Mój szef - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Melissa Darwood
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.54
Audiobook - najniższa cena: 33.94
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
33.94 zł Lub 30.55 zł
39.99 zł
33.99 zł
39.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Mój szef to mnóstwo nietuzinkowego humoru i ironii,  ciekawe zestawienie  dwóch przeciwstawnych charakterów. Melissa Darwood jak zawsze w najwyższej formie.

Fabuła:

Kiedy trafia się do takiej firmy, można wyobrażać sobie, że człowiek wspiął się na dach świata. Każdy w firmie zarządzanej przez takiego szefa, powinien przecież być nieziemsko szczęśliwi. Takie zdanie mają wszystkie koleżanki z działu Marysi. Są zachwycone szefem, który jest bardzo przystojny, doskonale ubrany i nieprzeciętnie inteligentny. Dla każdej normalnie chodzący ideał. Dla wszystkich, tylko nie dla Marysi.

Marysia już pierwszego dnia w nowej firmie wie, że szef, to pedantyczny sztywniak, który nie myśli o niczym innym, tylko o pomnażaniu kasy. Jest szalenie wymagający i bezwzględny w interesach. Jednak, gdy się nie ma co się lubi, trzeba cenić, to co się ma. Należy zacisnąć szczęki i przedzierać się przez kolejne liczby, wykresy, zaharowywać się po godzinach, a wszystko to, ku chwale szefa. Tym bardziej trzeba być pokornym jeśli ma się ułożony plan, przewidujący odłożenie odpowiedniej sumy pieniędzy i uruchomienie swojego własnego biznesu. Zatem tyranie na kogoś – idź precz!

Takie myśli przelatują przez głowę Marysi, niczym kule karabinowe. Bez mrugnięcia powieką, w każdej chwili zrobiłaby wszystko, aby tylko więcej nie zobaczyć człowieka, który jest jej szefem. Ale wszystko jest do czasu, do chwili kiedy wspólnie ze znienawidzonym szefem spędza wieczór w firmie. Wtedy Marysia zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem nie zmieni o swoim szefie zdania i sama jest ciekawa, co z tego wszystkiego wyniknie.   

Mój szef to idealny, tak zwany romans biurowy. Jednak tu nie jest tak grzecznie, tak jak powinno być w biurze. O nie, bo tutaj jest też miejsce na subtelnie podaną erotykę. Mój szef nie jest tandetną rozrywką, ten audiobook zmusza czytelnika do zastanowienia się nad ludzkimi wyobrażeniami i ich zderzeniem z rzeczywistością. Autorka doskonale rozprawia się z powszechnymi w naszym społeczeństwie stereotypami. Bawi, emocjonuje, uczy...

Rekomendacje: 

Mogę śmiało polecić Wam Mojego szefa i jestem przekonana, że nie będziecie żałować ani jednej minuty spędzonej z książką. Powiecie, że to romans biurowy, a i owszem, ale to też książka, z której wiele się dowiedziałam, bo autorka  wyjątkowy sposób poruszyła też ważny temat. Jaki? Tego Wam nie zdradzę, ale jestem przekonana, że oprócz dobrej zabawy wiele z książki wyniesiecie.-  Małgorzata Cichocka - Biblioteczka u Rudej

Mój szef - audiobook od Melissa Darwood możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć