ebook Małe miasto, wielkie kłamstwa
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 39003)

Małe miasto, wielkie kłamstwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.87
wciąż za drogo?
31.92 złpremium: 19.15 zł Lub 19.15 zł
25.87 zł Lub 23.28 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
25.68 zł
-9% 25.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Jedna książka, milion emocji! Diane Chamberlain – autorka bestsellerów z listy „New York Timesa” – prezentuje powieść o zagadkowej intrydze, tajemnicy skrywanej przez blisko 100 lat i wytrwałości kobiety dążącej do poznania prawdy. „Sztuka i sekrety. Wciągająca i porywająca książka. Zaskakuje wstrząsającym rozwiązaniem akcji” – „People”

Rok 2018. Morgan Christopher, studentka akademii sztuk pięknych, odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia, podczas niespodziewanego widzenia, dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy, obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać renowację starego malowidła w cichym, prowincjonalnym miasteczku w Karolinie Północnej. Gotowa na wszystko, aby odzyskać wolność, przyjmuje propozycję, chociaż nie ma pojęcia o renowacji obrazów. Pod grubą warstwą wieloletniego brudu czeka na nią opowiedziana farbami historia szaleństwa, zbrodni i zmowy milczenia.
Rok 1940. Anna Dale, młoda malarka z New Jersey, wygrała konkurs na malowidło ścienne dla poczty w małym mieście Edenton w Karolinie Północnej. Przyjmuje propozycję i wyjeżdża na konserwatywne Południe, bo niespodziewanie została sama na świecie, a praca jest na wagę złota. Nie wie, że znajdzie się w miejscu, gdzie ludzie są pełni uprzedzeń, tajemnice skrywa się za zamkniętymi drzwiami, a za wszelką odmienność płaci się wysoką cenę, czasem najwyższą.
Co spotkało Annę Dale? Czy stare, zniszczone malowidło to klucz do tej zagadki? Czy Morgan pokona demony swojej przeszłości i dotrze do prawdy?

Małe miasto, wielkie kłamstwa od Diane Chamberlain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć