ebook Trzecia siostra
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 356)

Trzecia siostra
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 15.50
wciąż za drogo?
Ebookpoint#Urodziny 9
Ebookpoint#Urodziny 9
29.45 złpremium: 17.67 zł Lub 17.67 zł
20.90 zł
21.69 zł Lub 19.52 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
-36% 15.50 zł 10 zł na konto
21.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Powieść mistrzyni thrillerów psychologicznych, autorki takich bestsellerów jak „Surogatka” czy „Rodzina”. Siostry Sinclair jako dziewczynki przeżyły piekło. Każda z nich czuje się winna. Każda myśli, że zawiodła swoich najbliższych. Gdy one próbują ułożyć się z przeszłością, ich oprawca wychodzi z więzienia. On ma rachunki do wyrównania, a jedna z sióstr – dług, który wreszcie musi spłacić…

Bestsellerowa autorka „Siostry” i „Surogatki” znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać.

Więzy krwi je połączyły. Trauma je naznaczyła. Razem dorastały. Do prawdy muszą dojść osobno.
Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły piekło, ale dwadzieścia lat później wydają się radzić sobie z traumą. Każda na swój sposób.
Leah – jest perfekcyjną panią domu, matką i żoną. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja. Marie miała nieco mniej szczęścia. Ale niezbyt idealny związek z alkoholem pomaga jej o wszystkim zapomnieć, więc kobieta nie narzeka. No i Carly. Nigdy nie wybaczy sobie, że wtedy zawiodła siostry…
Gdy one próbują ułożyć się z przeszłością, ich oprawca wychodzi z więzienia. On ma rachunki do wyrównania, a jedna z sióstr – dług, który wreszcie musi spłacić…

Rekomendacje: 

Ta książka to nie tylko mistrzowsko poprowadzona intryga kryminalna. Autorka pokazuje czytelnikowi historię, która udowadnia, że naprawienie błędów przeszłości zawsze jest trudne. A czasami bywa niemożliwe. A na pewno zawsze jest spóźnione. Tajemnice, kłamstwa, hipokryzja to nie jest dobry budulec relacji między ludźmi. - Autorski przewodnik kulturalny 

Trzecia siostra od Louise Jensen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Louise Jensen jest młodą jeszcze, a już bardzo znaną autorką. Kilka lat temu napisała bestsellerową powieść Siostra. Ta książka utrzymywała się w czołówce w 2016 roku. Potem ukazała się książka Surogatka, a obecnie dostajemy kolejny mrożący krew w żyłach kryminał Trzecia siostra. W tej powieści są trzy bohaterki. Leah jest mężatką i matką kilkuletniego syna, o którego panicznie się lęka. Pozornie perfekcyjna pani domu, a naprawdę jeden wielki kłębek nerwów. Jej bliźniaczka Marie została aktorką i prowadzi raczej nieuporządkowane życie. Nadużywa alkoholu. Starsza od nich Carly czuje się najbardziej winna, że nie uratowała wówczas sióstr.

Zbliża się rocznica wydarzeń z dzieciństwa, a na dodatek dowiadujemy się, że sprawca ich nieszczęścia właśnie wychodzi z więzienia. Powoli w kolejnych rozdziałach opadają zasłony tajemnic utkane z niedopowiedzeń, zagadek i hipokryzji. Wraz z bohaterkami cofamy się w czasie i na nowo przeżywamy porwanie. Prawda, którą poznamy na końcu okaże się szokująca, a opowieść nie dla wszystkich zakończy się happy endem. Siostry mają też inne problemy, które wpływają na sytuację.

Powieść Trzecia siostra jest trzymającą w napięciu historią kryminalną, a także doskonałym remedium na nudne jesienne wieczory spędzane z konieczności w izolacji. Kwarantanna? Proszę bardzo, wersję elektroniczną kupicie bez wychodzenia z domu. Ta książka to jednak nie tylko mistrzowsko poprowadzona intryga kryminalna. Autorka pokazuje nam historię, która udowadnia nam, że naprawienie błędów przeszłości zawsze jest trudne. A czasami bywa niemożliwe. A na pewno zawsze jest spóźnione. Tajemnice, kłamstwa, hipokryzja to nie jest dobry budulec relacji między ludźmi. Życie sióstr Sinclair po porwaniu nie było łatwe, ale dopiero dwadzieścia lat później ta emocjonująca historia znalazła rozwiązanie.

Ocena: 4/6
©Autorski przewodnik kulturalny
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć