ebook O chłopcu, który spotkał Anioła. Ewangeliczne przygody Daniela - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

O chłopcu, który spotkał Anioła. Ewangeliczne przygody Daniela - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.20
Audiobook - najniższa cena: 17.00
wciąż za drogo?
25.00 zł
17.00 zł
18.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Książka O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela - współczesnego chłopca.

Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią i sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)

Fragment:

“Jak to możliwe? Już prawie ciemno... ”– zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela. Niewidomy... Skąd się tu wziął?

– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.

Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

O chłopcu, który spotkał Anioła. Ewangeliczne przygody Daniela - audiobook od Karolina Garlej-Zgorzelska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć