ebook Wędrująca Ziemia - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3342)

Wędrująca Ziemia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.85
Audiobook - najniższa cena: 28.80
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
28.80 zł 20% rabatu
30.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zbiór opowiadań pisarza uznanego za jeden z najważniejszych głosów współczesnej SF. Pięć z nich zdobyło Chinese Galaxy Award. Klasyczne tematy, takie jak inwazja obcych, pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską czy globalna katastrofa, Cixin Liu ukazuje przez pryzmat ludzkich doznań, a to nawet w obliczu zagłady daje nadzieję na ocalenie humanistycznych wartości.

„Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […] Niezwykłe!” – „The New Yorker”

Cixin Liu to jeden z najważniejszych współczesnych twórców literatury SF. Napisany prze niego „Problem trzech ciał” jest pierwszą zagraniczną powieścią uhonorowaną Nagrodą Hugo. Trylogia „Wspomnienie o przeszłości Ziemi” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Twórcy „Gry o tron” przygotowują na jej podstawie serial dla Netflixa.
W opowiadaniach wchodzących w skład zbioru „Wędrująca Ziemia” Cixin Liu zabiera czytelnika na antypody wszechświata i krańce czasu, na spotkanie z najdziwniejszym przeznaczeniem, jakie można sobie wyobrazić. Składa w ten sposób hołd takim mistrzom SF, jak Clarke czy Asimov. Jego napisane w niepowtarzalnym stylu, pełne melancholii fabuły przesycone są pragnieniem zrozumienia ludzkiej natury. Na motywach tytułowego opowiadania w 2019 r. powstała chińska kinowa superprodukcja, dostępna na platformie Netflix.

„Niesamowita, rewelacyjna. Tej książki nie można pominąć” – „Kirkus Review”

„Wspaniały zbiór (…) Cixin Liu nadaje science fiction niepowtarzalny klimat” – Gareth D. Jones, sfcrowsnet.info

Wędrująca Ziemia - audiobook od Liu Cixin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć