ebook Wędrująca Ziemia - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3324)

Wędrująca Ziemia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.99
Audiobook - najniższa cena: 28.43
wciąż za drogo?
28.43 złpremium: 17.06 zł Lub 17.06 zł
-12% 29.56 zł Lub 26.60 zł
-17% 29.57 zł Lub 26.61 zł
37.90 zł 10 zł na konto
32.22 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Zbiór opowiadań pisarza uznanego za jeden z najważniejszych głosów współczesnej SF. Pięć z nich zdobyło Chinese Galaxy Award. Klasyczne tematy, takie jak inwazja obcych, pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską czy globalna katastrofa, Cixin Liu ukazuje przez pryzmat ludzkich doznań, a to nawet w obliczu zagłady daje nadzieję na ocalenie humanistycznych wartości.

„Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […] Niezwykłe!” – „The New Yorker”

Cixin Liu to jeden z najważniejszych współczesnych twórców literatury SF. Napisany prze niego „Problem trzech ciał” jest pierwszą zagraniczną powieścią uhonorowaną Nagrodą Hugo. Trylogia „Wspomnienie o przeszłości Ziemi” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Twórcy „Gry o tron” przygotowują na jej podstawie serial dla Netflixa.
W opowiadaniach wchodzących w skład zbioru „Wędrująca Ziemia” Cixin Liu zabiera czytelnika na antypody wszechświata i krańce czasu, na spotkanie z najdziwniejszym przeznaczeniem, jakie można sobie wyobrazić. Składa w ten sposób hołd takim mistrzom SF, jak Clarke czy Asimov. Jego napisane w niepowtarzalnym stylu, pełne melancholii fabuły przesycone są pragnieniem zrozumienia ludzkiej natury. Na motywach tytułowego opowiadania w 2019 r. powstała chińska kinowa superprodukcja, dostępna na platformie Netflix.

„Niesamowita, rewelacyjna. Tej książki nie można pominąć” – „Kirkus Review”

„Wspaniały zbiór (…) Cixin Liu nadaje science fiction niepowtarzalny klimat” – Gareth D. Jones, sfcrowsnet.info

Wędrująca Ziemia - audiobook od Liu Cixin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć