ebook Szklany mag
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 36297) Ilość stron (szacowana): 248

Szklany mag
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 23.34
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
23.34 zł Lub 21.01 zł
27.00 zł
33.90 zł
33.90 zł
23.32 zł
26.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom serii pełnej magii – kontynuacja „Papierowego Maga” Charlie Holmberg „Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii, aby robić mroczne rzeczy” Minęło zaledwie kilka miesięcy, od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce, przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak tak, jakby nic się nie stało, a uzyskanie przez dziewczynę tytułu Składacza, czyli papierowego maga, było najważniejszą rzeczą na świecie! Chociaż Lira, niebezpieczna Wycinaczka władająca zakazaną magią krwi, została unieszkodliwiona, to na wolności wciąż grasują jej współmagowie. Grath Cobalt jest równie groźny i o wiele bardziej przebiegły. Na celowniku ma Ceony i jej mały sekret. Kiedy rodzina i przyjaciele dziewczyny znajdują się w niebezpieczeństwie, młoda adeptka magii papieru nie może siedzieć bezczynnie i czekać, aż inni Magowie podejmą jakieś kroki. Wie, że Wycinacze nie mają serca i – bardziej niż chętnie – pozbywają go innych. Przyszła pora na walkę i Ceony zrobi wszystko, aby ocalić tych, których kocha.

Szklany mag od Charlie Holmberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka jest udaną kontynuacją pierwszego tomu pomimo tego że akcja książki zaczyna się już od pierwszych stron aż do końca, poznajemy nową rzecz związaną z magią oraz nowe oblicze głównej bohaterki

Warto zerknąć