ebook Melodia mgieł dziennych
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 97) Ilość stron (szacowana): 176

Melodia mgieł dziennych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Mova
Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 19.81
wciąż za drogo?
25.55 złpremium: 15.33 zł Lub 15.33 zł
19.81 zł Lub 17.83 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
20.01 zł
21.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)

Świat muzyki, sztuki i uzależnień na tle hipnotyzującej Warszawy pełnej dźwięków. Gorzka powieść wywołująca niemal namacalne uczucie dyskomfortu. To historia o marzeniach, które okazały się początkiem drogi do samego piekła.

Es ma trzydzieści dwa lata i jest menadżerką młodszej od siebie Melodii – najpopularniejszej wokalistki w kraju. Ich z pozoru niewinne spotkanie na parkingu wytwórni muzycznej wywołuje lawinę zdarzeń i zamienia się w niepokojącą relację, która nieuchronnie zmierza do mrocznego finału…

Melodia mgieł dziennych od Marta Bijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Marta Bijan to nie tylko wszechstronna artystka, której płyta Melancholia spotkała się z zachwytem miłośników muzyki. Pani Marta to również poetka. W ubiegłym roku wydała tomik poezji Kwiat wielu nocy. W październiku pojawiła się jej debiutancka powieść Melodia mgieł dziennych. Książka, jakże bogata w muzykę i słowa płynące prosto z serca. Słowa szczere, głębokie, intymne. Słowa, które są zwierzeniem jakże poruszającym i trafiającym do naszej wyobraźni.

Książka ta jest magiczna, czytając ją wyruszamy do świata przepełnionego melancholią oraz muzyką, która rozbrzmiewa w naszych sercach. „Melodia mgieł dziennych” jest zapisana nie tylko słowami, które połączone w zdania, tworzą głęboki przekaz, lecz również nutami, które rozbrzmiewają w naszej wrażliwości. Dotykają jej głęboko dając możliwość do przemyśleń, rozważań. Pozwala nam zatrzymać się na chwilę.

W historii tej poznajemy Melodię, która jest u szczytu sławy. Jest ikoną muzyki, zbuntowaną i samotną. Niestety nie tylko muzyka wypełnia jej życie, gdyż w poczuciu pustki popada w uzależnienie od narkotyków. Pani Marta ukazuje nam również losy trzydziestodwuletniej Es. Poznajemy jej niespełnione marzenia, ból po straconej miłości i śmierci ojca. Es pisze teksty piosenek, lecz to za mało, by mogła zaistnieć na wielkiej scenie. Dwa przedstawione światy, są skrajne, odmienne niczym dwa przeciwne bieguny. Lecz tym, co je do siebie przyciąga jest miłość do muzyki. Los sprawia, że bohaterki spotykają się. Czy wspólnie będą mogły realizować swoje pasje? Czy może jednak będą rywalkami? Czy zazdrość wywoła burzę w ich relacji?

Ta krótka historia, którą poznajemy jest bogata w przekaz, który z niej płynie. Marta Bijan udowodniła, że nie trzeba pisać opasłych tomiszczy, by dać czytelnikowi ważny przekaz. Najważniejsze jest trafić w punkt emocji, które autorka poruszyła niczym kropla skałę. To, co zapisało się w mojej pamięci, to cytaty, głębokie, inspirujące, które warto zapisać w swym sercu i umyśle, podążając drogą zwaną życie. O tak, ta książka jest bardzo życiowa. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć