ebook Ministerstwo moralnej paniki
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 1721) Ilość stron (szacowana): 164

Ministerstwo moralnej paniki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 33.15
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
33.15 zł Lub 29.84 zł
39.00 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
31.96 zł
33.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Kultowy tytuł na singapurskiej scenie literackiej. Debiut nagrodzony w 2014 roku Singapore Literature Prize for Fiction i Singapore Book Award w 2016 roku zachwycił wszystkich. Nic dziwnego – w każdym opowiadaniu autorka przekracza literackie normy, łamie społeczne tabu, żeby – koniec końców – napisać o tym, co w życiu najważniejsze.

Opowiadania o miłości(ach): tych zapomnianych, przegranych, nieakceptowanych. Niewidzialnych granicach między nami, które boimy się przekraczać. Społecznych problemach, o których nadal można mówić głośno tylko w formie literackiej zabawy. Historii – z różnych perspektyw, głosami tych, którzy zazwyczaj są uciszani. O tym, że wcale nie każdy czuje się w domu u siebie.
Amanda Lee Koe pisze jednocześnie z pazurem i poetycko, zaczepia, żeby chwilę później wzruszyć. Przedstawia postaci różnych kultur, wierzeń i języków, których drogi krzyżują się na krótką chwilę w dynamicznym, tętniącym życiem singapurskim mieście-państwie. Każda z czternastu opowieści rezonuje w nas jeszcze długo po tym, gdy przewrócimy ostatnią stronę.

Ministerstwo moralnej paniki od Amanda Lee Koe możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Możliwość odczuwania smutku to też jakaś forma szczęścia.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć