ebook Natura natury. Dlaczego potrzebujemy dziczy
4.56 / 5.00 (liczba ocen: 52)

Natura natury. Dlaczego potrzebujemy dziczy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
29.75 zł Lub 26.78 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
28.75 zł
29.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)

Od dawna z pełną świadomością działamy na szkodę ziemi. Ingerujemy w świat przyrody, gdzie każdy gatunek, żyjąc i umierając, podtrzymuje istnienie pozostałych.

W tej pełnej pasji, inspirującej książce światowej sławy ekolog morski Enric Sala przedstawia liczne dowody na to, że zachowanie bioróżnorodności jest uzasadnione – nie tylko racjonalnie i moralnie, ale także ekonomicznie. Przetrwanie ludzkości zależy od wszystkich gatunków – od mikroorganizmów po ssaki, od wodorostów po rekiny. Każda żywa istota odgrywa ważną rolę w sieci powiązań tworzących biosferę.

Sala udowadnia, że ratując przyrodę, możemy ocalić siebie samych, spowolnić procesy, które doprowadziły do globalnego przegrzania, a także zapobiec przyszłym katastrofom.

Ta książka – bazująca na racjonalnych argumentach, a jednocześnie pełna troski i niepokoju płynących z głębi serca – zmieni sposób, w jaki będziemy myśleć o świecie i przyszłości. To list miłosny do naszej planety.

Natura natury. Dlaczego potrzebujemy dziczy od Enric Sala możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć