ebook Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia
3.12 / 5.00 (liczba ocen: 130)

Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.80
Audiobook - najniższa cena: 32.89
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
33.74 zł Lub 30.37 zł
44.88 zł Lub 40.39 zł
44.99 zł
44.99 zł
28.80 zł
34.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Cześć, witam serdecznie!

Pakujcie się, bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna, ale nie wszyscy wiedzą, które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i „urywaniu” się z lekcji, zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha, który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce, na który naszej kadrze – w co trudno uwierzyć – trudno było się zmobilizować.

Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji, dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawiłem na selekcjonera Adama Nawałkę? Dowiecie się o tym z pierwszej ręki. Przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach w moim piłkarskim życiu, a jednocześnie – jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki.

Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez „Bello di Notte”, po selekcjonera kadry i prezesa PZPN.

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia od Janusz Basałaj, Zbigniew Boniek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć