ebook Księga Scrum. Sprawdzone wzorce
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Księga Scrum. Sprawdzone wzorce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 86.18
wciąż za drogo?
-22% 86.18 zł Lub 77.56 zł
123.00 zł
129.00 zł
139.00 zł
-22% 86.18 zł
97.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na sukces w budowaniu produktu pracuje zazwyczaj wiele zespołów, natomiast Scrum pomaga stworzyć największą możliwą wartość. To właśnie Scrum oferuje pełen wachlarz pomysłów, które zespoły mogą dowolnie przekształcać tak, by pasowały do indywidualnych potrzeb i ułatwiały dążenie do zamierzonych celów. Zawarte w książce dziewięćdziesiąt cztery wzorce otwierają drogę do istoty Scruma, tego w jaki sposób działa oraz jak go używać. Zagłębiaj się w Scruma podążając za radami najznakomitszych ekspertów, między innymi założycieli Scruma, którzy powiodą cię poprzez jego podstawowe struktury i praktyki.
Ulepszaj i dostosuj swoje umiejętności praktykowania Scruma za pomocą struktur zwanych wzorcami, spośród których możesz swobodnie wybierać i dostosować te, które najlepiej pasują do aktualnej sytuacji. Poznawaj i doceń historię Scruma oraz rolę którą pełni w rozwiązywaniu problemów z którymi na co dzień zmagają się deweloperzy. Dowiedz się wszystkiego, co okaże się przydatne do opanowania i wdrażania Scruma, a wszystko to krok po kroku, w stylu agile.

Księga Scrum. Sprawdzone wzorce od Jeff Sutherland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć