ebook Pocałunek zwycięzcy
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 1948)

Pocałunek zwycięzcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.00
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł
24.48 zł
25.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Sage Fowler jako szpieg i doradca korony zdołała zapewnić swojemu krajowi zwycięstwo, choć zapłaciła za to wysoką cenę. Teraz, jako reprezentująca Demorę ambasadorka, staje przed jeszcze trudniejszym zadaniem: nie dopuścić do wybuchu wojny pomiędzy Demorą a wrogim jej do tej pory królestwem Kimisary. Dwa królestwa mogą tylko stracić, jeśli wybuchnie konflikt zbrojny. Zagrożenie czyhające na nową królową sprawia, że jej zaufana ambasadorka opracowuje desperacki plan.

Kiedy rozmowom pokojowym grozi zerwanie z powodu zamachu stanu, Sage i jej narzeczony, major Alex Quinn, muszą podjąć ryzyko i wprowadzić w życie ten niebezpieczny plan, by odkryć, kto stoi za nasłanymi zabójcami. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, zaś w tej rozgrywce pomiędzy zdrajcami jedyną pewną rzeczą jest kolejna zdrada.

Pocałunek zwycięzcy od Erin Beaty możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Strach jest bardziej niebezpieczny od gniewu, ponieważ wtedy człowiek nie wie, czego chce, poza tym, że chce się nie bać.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć